اخبار بازی

EA می‌خواهد با بازی جدید Star Wars دهان شما را باز نگه دارد

EA میخواهد لیسانس و حق امتیاز سری Star Wars را تازه کند. و اولین قدم در این مسیر به وسیله بازی جدید DICE یعنی Star Wars: Battlefront برداشته می‌شود.

Patrick Soderlund در مصاحبه ای با Polygon گفت: "مهم ترین چیز برای من این است که ما از لیسانس و حق امتیاز Star Wars استفاده کرده و بازی هایی بسازیم که دهان مردم را باز نگه دارد!" او همچنین اضافه کرد: "ما باید با Star Wars کاری کنیم که Batman: Arkham Asylum با حق امتیاز Batman انجام داد."

Star Wars: Battlefront اولین بازی است که که بعد از خرید حق امتیاز آن از Disney ساخته خواهد شد. سری Battlefront یک سری پرطرفدار در میان بازی های Star Wars است. ولی ساخت بازی در Free Radical در سال 2008 لغو شد، زمانی که EA در حال توسعه Battlefield 3 بود. اما به گقته Soderlund دایس به کار های Free Radical دسترسی دارد.

او گفت: "ما هیچ چیز را دور نریختیم، ما به بازی های قبلی نگاه میکنیم، و ما به تمام کار هایی که در زمان LucasArts انجام شده دسترسی داریم،‌ ولی ما میخواهیم که در مسیر خودمان حرکت کنیم."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.