اخبار بازی

EA: ما دیگر تجربه آفلاین ارائه نمی کنیم

رئیس بخش عملیاتی کمپانی Electronic Arts آقای Peter Moore طی مصاحبه خود با Engadget در Gamescom گفته اند که این کمپانی در حال فاصله گیری از بازی های آفلاین می باشد.
آقای Moore گفته اند:" ما بیشتر و بیشتر شاهد تجربه های آنلاین به عنوان بخشی از بازی ها می باشیم. ما بازی را از طرف EA ارسال نمی کنیم که آفلاین باشد. چنین کاری نخواهیم کرد."

آقای Moore معتقند که بازیکن ها می خواهند به دلایل مختلفی آنلاین باشند. مانند حضور در بخش های چند نفره و اطلاع از روند پیشروی در بازی. ایشان ادامه می دهند:"بله، ما دیگر تجربه آفلاین ارائه نمی کنیم."

Peter Moore در آخر گفته است که free-to-play یکی از گزینه های هر فرانچیز معروف EA در آینده می باشد:" اینکه بتوانید به آن فرانچیز ها به عنوان یک بازی رایگان دسترسی داشته پیدا کنید، بخشی از عناوین اصلی می باشد که ما در نظر داریم."

برخی از فرانچیز های بزرگ این کمپانی عبارت است از: Star Wars, Battlefield, Dragon Age, Mass Effect, Command & Conquer, Madden, و The Sims.
آیا شما با این سیاست موافقید؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.