اخبار بازی

EA: مایکروسافت باید هر چه سریع تر تاریخ عرضه Xbox One را مشخص کند

مایکروسافت در قبل از E3 اعلام نمود که کنسول خود را در نوامبر عرضه می‌کند؛ اما بر خلاف سونی که در مراسم Gamescom واقع در کلن آلمان، تاریخ انتشار دقیق PS4 را مشخص کرد، مایکرو هنوز هم زمان معینی را اعلام ننموده است.
آقای Peter Moore مدیر عامل شرکت EA نیز خواهان دانستن زمان دقیق عرضه کنسول Xbox One بوده و این که برای اولین بار قرار است این رقیبان در فاصله زمانی بسیار کوتاه نسبت به یک دیگر انتشار یابند نیز قضیه را پر هیجان تر کرده است.
در مصاحبه با Games Industry International، آقای Moore گفت: "هیچ گاه این گونه نبوده است؛ همیشه یک فاصله زمانی بین انتشار دو کنسول بوده که به ما اجازه حرکت کردن به سوی نسل بعد را می‌داد اما این بار شاید تنها فاصله یک هفته باشد؛ مایکروسافت باید هر چه سریع تر تاریخ عرضه دقیق را مشخص کند."
در حالی که قرار است PS4 در تاریخ 15 نوامبر در آمریکا و 29 نوامبر در اروپا عرضه شود؛ XOne دارای شایعاتی مانند عرضه در روز های 8، 22 و 27 نوامبر و از منابع مختلف داشته است. آیا امکان دارد یک جنگ بزرگ در بگیرد و هر دو کنسول در یک روز عرضه شوند؟

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.