اخبار بازی

EA خواهان حمایت از کنسول نینتندو NX

به تازگی عده ای از کارمندان مهم «الکترونیک ارتز» اطلاعاتی درمورد گفتگوهای شرکت الکترونیک آرتز با کمپانی ژاپنی نیتندو ارائه داده اند. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

جزئیات:

*الکترونیک آرتز یکی از اولین کمپانی هایی خواهد بود که کیت توسعه کنسول NX را دریافت خواهد کرد. چرا که نینتندو اعتقاد دارد EA یکی از بزرگترین شرکای خود برای موفیت کنسول جدید هست.

*جلسات متعددی در ماه مارس بین دو کمپانی برگزار شده، در این جلستان ظاهرا الکترونیک آرتز خواهان تصمیم گیری در مورد این هست که چقدر بخش ورزشی این کمپانی به نینتندو در کنسول جدید این کمپانی می تواند کمک کند هست.

* الکترونیک آرتز می خواهد با یک برنامه ریزی منسجم بفهمد چطور نینتندو می تواند در بخش بازی های ورزشی مخاطبان زیادی با NX جذب کند، و چگونه می تواند با NX نینتندو می تواند برنده رقابت ورزشی شود.

*بحث مخاطبان یکی از دلایل اصلی رها شدن Wii U توسط ناشرین بود.

* الکترونیک آرتز خواهان این هست که نینتندو هزینه بیشتری بابت تبلیغات تلویزیونی در بازی های ورزشی مثل فوتبال، بسکتبال و MLB کند و از این طریق مخاطبان بیشتری بدست آورد. این کمپانی به نینتندو گفته است که دو شرکت: «سونی» و «مایکروسافت» پول زیادی را خرج تبلیغات در این مراسم و مسابقات می کن، و عناوین این ناشر از عناوین برتر کمپین های تبلیغاتی هستند.

* نینتندو قصد ندارد عناوین EA را به مانند دو غول کنسول ساز یعنی سونی و مایکروسافت در بسته های باندل کنسولی عرضه کند. الکترونیک آرتز از نینتندو در خواست کرده است که NX را با بازی های ورزشی این شرکت یعنی Madden و FIFA شیپ کند.

* در دیدار بین مدیر عاملان الکترونیک آرتز و نینتندو در دسامبر گذشته، مدیرعامل الکترونیک آرتز بیان کرده بود:" یکی از انتقاد های من از Wii U این هست که این کنسول از اپلیکشین های سرگرمی به مانند: MLB.TV, NBA, WWE Network, NHL Gamecenter Live و NFL استفاده نمی کند. چرا که یکی از دلایل بزرگ جذب مخاطب و برتری PS4 در عناوین ورزشی استفاده از این اپلیکشین های بوده است. الکترونیک آرتز می خواهد که کنسول NX از چنین اپلیکشین هایی یا اپلیکشین های با قابلیت هایی مشابه استفاده کند.

Liam Robertson یکی از افراد سرشناس در رابطه با درز اخبار از بازی های در حال ساخت و کنسل شده و پروژه های مخفی می گوید که:" EA اولین دریافت کننده کیت توسعه NX خواهد بود. همچین دو کمپانی الکترونیک آرتز و نینتندو در ماه مارس یعنی همین ماه با یکدیگر در سر برنامه های و پتانسیل های موجود برای حمایت NX بحث و تبادل نظر خواهد کرد. الکترونیک آرتز از نینتندو در خواست کرده است که برای کمک به این کمپانی برای جذب مخاطبان بازی های ورزشی این کمپانی می تواند با NX برتری خوبی داشته باشد. ولی الکترونیک آرتز درمورد برنامه های اصلی خود به مانند اپلیکشین ها همچنان مطمئن نیست. نینتندو تنها کنسول سازی هست که از باندل های بازی های ورزشی استفاده نمی کند و الکترونیک آرتز سعی می کند که نینتندو را برای خرج هزینه برای این چنین باندل هایی متقاعد کند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن