اخبار بازی

EA حدود شش IP تازه در دست ساخت دارد

کمپانی EA گفته است در نظر داد تا در نسل بعد، هر سال 1 تا 2 IP جدید، بعد از گذشتن از نسل فعلی برای کنسول های نسل بعد عرضه کند.

آقای Frank Gibeau ( مدیر اجرایی EA ) در صحبتی که با CVG داشته، این خبر را تایید کرده و اذعان داشته هم اکنون این شش IP جدید در دست ساخت هستند و موج دوم عرضه های این کمپانی در نسل بعد را تشکیل خواهند داد.

Frank Gibeau گفت: "ما دو تای آن ها که Mirror’s Edge  و  Battlefront باشند، را معرفی کرده ایم. اما آخرین باری که من در این مورد صحبت کردم هنوز Star Wars آماده نشده بود، پس باید اضافه کنم که این عنوان هم جزو عرضه های ما خواهد بود."

وی افزود: "ما می‌خواهیم طی دو سال آتی، پروژه های جدیدی را امتحان و معرفی کنیم. پس در سال دوم تا سوم نسل بعد، برنامه ما این است که هر سال 1 تا 2 IP جدید برای شما عرضه کنیم."

در ادامه: " ما امسال نیز پروژه های جدیدی، نظیر UFC و Titanfall خواهیم داشت."

اگر چه تعریفی که EA از IP جدید دارد با بقیه متفاوت است، با این حال به نظر امیدوار کننده می‌آید. برای مثال Mirror’s Edge 2 دنباله ای از یک بازی است، UFC هم که طی این چند سال، نسخه های متعددی از آن منتشر شده و Dragon Age: Inquisition هم که به عنوان یک IP جدید محسوب می‌شود، چرا که در حال بازسازی با شیوه و ظاهری جدید است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.