اخبار بازی

EA : بازی “Battlefield 3” از نظر فروش “MW3” را ناکام میگذارد

هنوز چند ماهی به انتشار دو بازی معروف "Battlefield 3 و Modern Warfare 3" مانده است که سازندگان و دست اندرکاران این بازی به جان یکدیگر افتاده اند و شروع به تخریب یکدیگر زده اند . در این میان نیز اقای "Jens Uwe" معاون ارشد شرکت "EA Games" در طی صحبتی پیرامون بازی خود و MW3 سخنان جالبی را بیان نمود . وقتی از وی در مورد اینکه ایا BF3 از نظر فروش رقیب خود یعنی MW3 را کنارمیزند ؟ وی چنین پاسخ داد :

"قطعا همینگونه خواهد بود ، تنها سوال این است که، کِی و چه روزی خواهد بود .
البته از نظر من هر چقدر این امر زودتر انجام گیر بهتر میباشد . ما با BF3 توانستیم به یک محصول برتر و یک بازی با موتور گرافیکی عالی دست پیدا کنیم ، ما کاملا متقاعد شده ایم که بازی ما نسبت به رقیبمان کاملا برتری دارد و همین امر باعث میشود که ما امسال سهم خود را در بازار فروش بدست اوریم و ان را پس بگیریم"

شایان ذکر است برخی از تحلیلگران بر این عقیده هستند که MW3 پس از انتشار فروشی 15 میلیونی خواهد داشت و رقیب ان یعنیBF3 هم فروشی 10 میلیونی ، البته باید تا ماه نوامبر صبر نمود تا دید کدامیک پیروز این نبر سخت خواهند بود .

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.