اخبار بازی
موضوعات داغ

حضور بازی سنتر در E3 سال ۲۰۱۹

مراسم E3 که هر سال در شهر «لس آنجلس» برگزار می شود میزبان حضور گسترده ناشران و بازیسازان مختلف است. هر سال حدود هزاران نفر با حضور در محل برگزاری E3 از نزدیک به تجربه عناوین جدید که در حال توسعه هستند، می پردازند.
اما سال گذشته همراه بود با حضور بازی سنتر به عنوان معدود وب سایت های سرگرمی از خاورمیانه. هر چند تنها فرصت داشتیم یک روز در این مراسم حاضر باشیم، اما همین حضور کوتاه همراه بود با کلی مصاحبه، گزارش و مقالات مختلف که نهایتاً نتایج مثبتی برای ما و مخاطبان بازی سنتر به همراه داشت. از جمله می توانم به مقاله E3 سال ۲۰۱۸ اشاره کنم که یکی از پر بازدید ترین مطلب سال گذشته در بازی سنتر بود.

حال حدود سه ماه تا شروع E3 2019 باقی مانده است و مثل سال گذشته بازی سنتر در این مراسم حضور خواهد داشت. امسال تلاش خواهیم کرد تا به صورت کامل این مراسم را پوشش دهیم و در سه روزی که این رویداد در لس آنجلس برگزار می شود، حضور پیدا کنیم.

مراسم امسال از تاریخ ۱۱ تا ۱۳ ماه June مصادف با ۲۱ تا ۲۳ خرداد سال ۱۳۹۸ در سالن Convention Center در قلب شهر لس‌آنجلس برگزار خواهد شد.

برای E3 امسال برنامه های مختلفی در نظر گرفتیم، پس با سایت بازی سنتر و E3 امسال همراه باشید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.