اخبار بازی

مرگ بیش از اندازه سیو شما در Hellblade را پاک خواهد کرد

امروز همراه با منتشر شدن نقد های بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice اطلاعات بیشتری از آن بیرون آمد و برخی از این اطلاعات، خبر از خصوصیتی میداد که شاید بسیاری از بازیکنان را هیجان زده و بسیاری سردرگم بکند.

Hellblade

خصوصیتی به نام « Permadeath » یا به قولی مرگ دائمی در بازی های اکشن امروزی بسیار کمیاب است اما گویا Hellblade از این قائده مستثناست و اگر شما تعداد زیادی در بازی بمیرید، سیوتان پاک خواهد شد و به اول بازی رانده می‌شوید.

این مکانیک در بازی به این صورت عمل می‌کند که دست راست شخصیت اصلی بازی یعنی Senua با طلسمی از تاریکی فرا گرفته شده است و هر بار که شما می‌میرید، این طلسم به سر Senua نزدیک و نزدیک میشود و در نهایت او را از پای درآورده و شما را به اول بازی برمیگرداند.

مشخصا این خصوصیت به تم اصلی بازی یعنی سلامت روانی وابستگی زیادی دارد اما شاید در یک بازی 6 تا 8 ساعته برای بعضی از بازیکنان آزار دهنده باشد. در کل باید منتظر ماند و دید که بازخورد طرفداران به این ویژگی منحصر به فرد چه خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.