اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وانپلی استیشن 4پلی استیشن 5کامپیوتر

بازی Dying Light 2 در پایان سال 2021 منتشر خواهد شد

تکلند همانطور که وعده داده بود، شب گذشته نمایش پرباری را از بازی Dying Light 2 به همراه تاریخ عرضه آن ارائه داد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Dying Light 2: Stay Human

نمایشی که استودیوی Techland برای بازی تدارک دیده، 7 دقیقه است که شامل موارد مختلفی مانند جزئیات داستانی، جهان بازی، سلاح‌های جدید و چندین موارد دیگر می‌شود. نسخه دوم دایینگ لایت که از حالا با نام کامل Dying Light 2: Stay Human شناخته می‌شود، 20 سال پس از وقایع نسخه اول جریان دارد و شما را در نقش Aiden Caldwell قرار می‌دهد.

او در پی جست‌وجوی یکی از آشنایان خود سر از The City در آورده است. بازیکن در بازی با گروه‌های مختلفی روبرو خواهد شد که بر اساس انتخاب‌های شما، می‌توانند تبدیل به متحد و یا دشمنتان شوند. جهان بازی پر از خطراتی است که مدام زندگی شما را تهدید می‌کنند. در کنار دشمنان معمولی، با برخی از موجودات جدیدی روبرو خواهید شد که با توجه به گذر زمان، تکامل یافته و شکل دیگری به‌خود گرفته‌اند.

سازندگان همچنین بر روی آزادی عمل بازیکنان تأکید دارند و شما می‌توانید مبارزات Dying Light 2 را از طریق رو در رویی مستقیم با سلاح‌های نزدیک‌زن و یا با تمرکز بر روی جابجایی سریع در محیط و مکانیزم‌های پارکور دنبال کنید.

تکلند تاریخ عرضه دقیق این عنوان را نیز بالاخره اعلام کرده است و دایینگ لایت 2 در تاریخ 7 دسامبر 2021 (16 آذر 1400) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.