اخبار بازی

اطلاعات تازه‌ از بازی Dying Light 2 منتشر شد

بازی Dying Light 2

بازی Dying Light 2 که در جریان کنفرانس خبری مایکروسافت در E3 2018 برای نخستین بار رونمایی شد، مدتی بود که در سکوت خبری به سر می‌برد. طی جدیدترین مصاحبه وب سایت GamesRadar با Tymon Smektała طراح این عنوان، اطلاعات تاز‌ای از موجودات بازی و چرخه زندگی آن‌ها منتشر شد. افراد آلوده که تازه توسط زامبی‌ها به بیماری دچار شده‌اند Viral نامیده می‌شوند. آثار انسانی کماکان در آن‌ها یافت شده اما تا جایی که بتوانند از نور خورشید دوری می‌کنند. به شدت سریع هستند و برای موجودات سالم، کاملاً خطرناک. پس از گذشت مدتی، به چیزی که اکثراً آن‌را می‌شناسید تبدیل می‌شوند، یعنی Biterها که در اصل همان زامبی‌های آشنای خودمان هستند. در صورتی که بایترها دستشان به شما برسد، بیماری را به شما انتقال می‌دهند و اگر امکانش وجود داشته باشد، شما را می‌خورند! هرچند که این زامبی‌ها به طور کلی کندتر از Viralها هستند اما نور خورشید برایشان کاملاً غیرقابل تحمل است.

درصورتی که [بایترها] مدت زیادی را زیر اشعه‌ خورشید سپری کنند، به واسطه ضعیف شدن خطرهایشان کاهش یافته و به مرور شروع به فساد و نابود شدن می‌کنند. هرچند که به گفته Smektała بازیکن نباید خیلی درکنار این دسته احساس راحتی کند، چرا که Dying Light 2 یک بازی سیستم محور بوده و امکان رخ دادن اتفاقات زیادی در آن وجود دارد. البته یک نوع دیگر از زامبی نیز طی جهش‌ها به وجود می‌آید که Volatile نام دارد. سر و کله این شکارچی عمدتاً در شب‌ها پیدا شده و جزء خطرناک‌ترین دشمنان بازی محسوب می‌شود. گروه‌ها و فکشن‌های مختلف نقش کلیدی در داستان Dying Light 2 ایفا می‌کنند. از همین رو، استودیو Techland کانسپت آرت تازه‌ای از گروه Peace Keepers منتشر نموده که طی آن، یکی از اعضای فکشن مذکور به زامبی تبدیل شده. این اثر در سال 2019 برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر می‌شود.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.