اخبار بازی

وسیله جانبی جدیدی برای کنترلر کنسول PS4 معرفی شد

کنترلر کنسول PS4

شرکت سونی روز گذشته از وسیله جانبی جدیدی برای کنترلر کنسول PS4 یعنی دوال‌شاک 4 رونمایی کرد. این وسیله جدید Back Button Attachment نام دارد و سبب می‌شود کنترلر شما بدون نیاز به هزینه چندان زیاد از عملکردهای کنترلرهای Elite برخوردار شود.

همان‌طور که از نام این وسیله بر می‌آید این وسیله متصل شدنی، دو دکمه را به قسمت پشتی کنترلر شما اضافه می‌کند و بین این دو دکمه نیز نمایشگری قرار گرفته که از طریق آن می‌توانید اقدام به برنامه‌ریزی دکمه‌های این وسیله کنید. این ابزار به شما اجازه می‌دهد ورودی‌‎های مختلفی را به این بخش اضافه شده از دسته کنسول خود منتقل کنید. Back Button Attachment هم‌چنین به همراه سه پروفایل ارائه می‌شود بنابراین تنظیمات شخصی‌سازی شده شما با اشخاص دیگری که ممکن است از آن استفاده کنند قاطی نخواهد شد.

شاید بهترین نکته در خصوص این وسیله جانبی جدید کنترلر کنسول PS4 ارزان‌تر بودن قابل توجه قیمت آن در مقایسه با سایر کنترلرهای Elite حاضر در بازار باشد که عملکردهای پشت دسته را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. این وسیله جانبی جدید با قیمت 30 دلار توسط سونی عرضه خواهد شد و بدین ترتیب نیازی نخواهید داشت تا به مانند سایر کنترلرها با خصوصیت‌های مشابه، هزینه بسیار زیادی را پرداخت کنید. حال آن که باید توجه کرد این وسیله جانبی به هیچ وجه نمی‌تواند کیفیت سایر کنترلرهای Elite موجود در بازار هم‌چون کنترلر Xbox One Elite را ارائه کند. این افزونه برای انتشار در تاریخ 23 ژانویه سال آینده در آمریکا و 14 فوریه در اروپا برنامه‌ریزی شده است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.