اخبار بازی

تاریخ عرضه بازی Dreams اعلام شد

بازی Dreams

پس از انتشار دو حالت آزمایشی محدود برای بازی Dreams سازنده این اثر یعنی استودیو Media molecule اعلام کرد این عنوان در بهار 2019 به صورت Early Access منتشر می‌شود. حال طی اقدامی غافلگیر کننده و حتی خارج از فضایی همچون State of Play که می‌توانست بهترین مکان برای اعلام همچین خبری باشد، تیم سازنده از تاریخ عرضه بازی رونمایی کرد. به گزارش «مدیا مولکول» بازی دریمز در تاریخ 16 آوریل 2019 مصادف با 27 فروردین 1398 به منتشر می‌شود. اما موردی که وجود دارد، عدم امکان پیش‌خرید است. به گفته سازنده علت این امر، فروش تعدادی محدود از این اثر به طرفداران بوده. پس در صورت تمایل باید Dreams را در تاریخ عرضه با قیمت 30 دلار خریداری کنید.

همان‌طور که پیش‌تر اعلام شده بود، این نسخه از دریمز فاقد محتوای داستانی بوده و تنها مناسب افرادیست که علاقه به ساخت و ساز دارند. درصورتی که سیوهای خود در حالت بتا را روی سرورهای بازی آپلود کرده باشید، با خریدن نسخه نهایی می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. همچنین Early Access تنها برای کاربران آمریکایی، کانادا و اروپایی قابل تهیه خواهد بود. تاریخ عرضه‌ی دقیق و زمان انتشار بروزرسانی هدست‌های واقعیت مجازی اعلام نشده اما احتمالاً تا سال 2020 هر دو مورد یاد شده برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شود.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.