اخبار بازی

نسخه کامل بازی Dreams شامل بخش داستانی و ابزارهای جدید می‌شود

بازی Dreams

سرانجام به تازگی متوجه شدیم که نسخه کامل بازی Dreams ساخته جاه‌طلبانه استودیو Media Molecule چه زمانی منتشر می‌شود. این عنوان ماه‌ها به صورت دسترسی پیش از موعد در اختیار کاربران قرار گرفت حال آن که این نسخه دیگر در دسترس نیست. اکنون که تا انتشار نسخه کامل زمان چندان زیادی باقی نمانده، سازندگان اعلام کردند که بازی به همراه مجموعه‌ای کامل‌تری از محتویات از جمله بخش داستانی و ابزارهای بیشتر منتشر می‌شود.

بخش داستانی بازی پلیر را به سه داستان متمایز می‌برد. یکی از آن‌ها که استایل آثار نوار را دارد داستان مردی عذاب دیده و سرگردان در زندگی بوده که دو رویا در سر دارد. یکی از آن‌ها یک داستان شبه‌ترسناک درباره دو حیوان که با یکدیگر دوست هستند بوده که در حال فرار از چیزی هستند و دیگری هم درباره ربات کوچکی بوده که در تلاش است تا دنیای خود را از ویروس‌ها پاک‌سازی کند. هر کدام از این داستان‌ها استایل هنری متفاوتی داشته و در ژانر گیم‌پلی جداگانه‌ای هم قرار می‌گیرند و به‌علاوه تمامی آن‌ها به طور کامل در Dreams روی کنسول PS4 ساخته شده‌اند.

در کنار بخش داستانی، Dreams همراه با ابزارها و راهنمای استفاده بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا به آن‌ها کمک کند بتوانند داستان‌های خود را درون این بازی بسازند. عنوان مذکور برای عرضه در تاریخ 14 فوریه 2020 برابر 25 بهمن 98 روی کنسول PlayStation 4 برنامه‌ریزی شده است. چنان‌چه پیش از این نسخه دسترسی پیش از موعد آن را خریداری کرده باشید می‌‌توانید به صورت رایگان بازی را به نسخه کامل آن ارتقا دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا