اخبار بازی

Dragon Age 3: Inquisition رسما تایید شد

ساعاتی پیش طی پستی در بلاگ رسمی Dragon Age، سومین قسمت از این بازی تحسین شده تحت عنوان Inquisition به طور رسمی تایید شد. اطلاعات اولیه مشخص می کند که این قسمت را تیم سازنده DA: Origins در دست ساخت داشته و بازی با موتور پر قدرت Frostbite 2 در حال توسعه است.

Mark Darrah از Bioware طی بیانیه ای در مورد این عنوان گفت: "اخیرا من گفتم در مورد DA III صحبت نمی کنیم مگر چیزی برای نمایش داشته باشیم. قصد دارم سر حرفم بمانم و امروز چیز زیادی را توضیح ندهم. اخیرا اطلاعات و شایعات زیادی منتشر شده و ما نمی خواهیم از آن ها فرار کنیم. خیلی چیزها هست که می خواهیم با شما در میان بگذاریم ولی می خواهیم این کار را درست انجام دهیم و این کار نیازمند وقت بیشتری است."

ایشان ادامه داد: "ما در حال کار با یک انجین جدید هستیم که باور داریم می تواند به ما در خلق دنیایی بزرگ تر، از لحاظ بصری بهتر، نسبت به انتخاب های بازیکنان واکنش پذیرتر و شخصی سازی بیشتر کمک کند. در PAX در مورد این موارد صحبت کردیم و از انجین Frostbite 2 به عنوان بستری برای تحقق این موارد استفاده کرده ایم."

هنوز هیچ پلتفرم و تاریخ انتشاری برای Dragon Age 3: Inquisition تعیین نشده است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.