اخبار بازی

1000 فریم بر ثانیه برای Doom Eternal  

اگر امکان سخت افزاری‌اش را داشته باشید

به نظر میرسد Doom Slayer علاوه بر شیاطین ،قرار است مرزهای FPS را هم نابود کند.

 doom_eternal عنوان

نگران نباشید اشتباهی در تعداد صفرها رخ نداده است . هزار فریم بر ثانیه . این عدد را Billy Khan سرپرست برنامه نویسی موتور بازی Doom Eternal بیان کرده است.  استفاده از  id Tech 7 به تیم سازنده این امکان را داده است که بیشترین حد توانایی این بازی را ارائه دهند.

آقای Khan گفته است : ” در این بازی، اگر سخت افزار مناسبش را داشته باشید به 1000 Fps که ماکزیمم تواناییش است ، خواهید رسید” و ادامه داد : ” بالاتر از این حد ممکن نیست. ما با سخت افزار های دم دستی خودمان، صحنه هایی از بازی را با 400 فریم-در-ثانیه امتحان کردیم.

شرکت id Software هم از صحبتهایی که در مورد عنوان Doom Eternal میشود مطمئن به نظر میرسد.  مدیر استودیوی id Tech، آقای Marty Stratton در این باره گفته است که این بهترین موتور بازی ایست که تا کنون ساخته شده است.

به نظر میرسد عنوان Doom Eternal را برای مدت طولانی در چارت های مختلف خواهیم دید .باید منتظر بود و دید در اولین روز سال 1399 (مطابق با تاریخ 20 مارس) عنوان Doom Eternal چه چیزی را برایمان تدارک دیده است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

 1. [QUOTE=”Z-fan, post: 4704804, member: 97953″]
  1000 فریم بر ثانیه و این حدود اعداد برای اسلوموشن مگه نیستند؟
  Doom لعنتی اسلوموشن میخواد مگه؟ :D
  [/QUOTE]
  اون واسه فیلمبرداریه.مثلا 1000 فریم در ثانیه میگیری بعد که تو 30 فریم پخش میشه، یک ثانیه میشه سی و خورده ای ثانیه (اسلوموشن)
  این خبر بیشتر به عنوان یک دستاورد فنی واسه ایدتک ارزش داره.فریم رو اگه الکل در نظر بگیری ،کمش که آدمو نمیگیره.یک نقطه مطلوبی داره و بیشتر از اونم شاید متوجه نباشی ولی یه سری ارگان های بدنت داره به اف میره:D400 فریم با 1000 فریم بجز سرویس کردن دهن سیستمش چه چیز متفاوتی واسه پلیر داره؟

  1. در مورد 1000 FPS کاملا موافقم باهاتون، ولی به این قابلیت میشه از این زاویه هم نگاه کرد که این بازی برای سالهای آینده هم که تکنولوژی قطعات بالاتر میره، میتونه جذابیتشو حفظ کنه.
   یک بخش مولتی پلیر هم قراره داشته باشه که توضیحات بیشتر رو در صفحه زیر میتونید پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
 • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.