اخبار بازی

تاخیر در عرضه بازی DOOM Eternal تا مارچ 2020

بازی DOOM Eternal

تنها در فاصله یک ماه مانده به انتشار، شرکت بتسدا و استودیو id Software از تاخیر در عرضه بازی DOOM Eternal تا مارچ سال 2020 خبر دادند. بدین ترتیب طرفداران این مجموعه باید برای تجربه نسخه جدید آن چند ماه بیشتر منتظر بمانند.

خبر تاخیر در عرضه بازی DOOM Eternal توسط حساب رسمی توییتر این بازی به اشتراک گذاشته شد. انتشار بازی چهار ماه عقب افتاده و اکنون برای 20 مارچ 2020 برابر 1 فروردین 99 برای Xbox One، PlayStation 4 و پلتفرم کامپیوترهای خانگی برنامه‌ریزی شده است. نسخه Nintendo Switch هم در تاریخی نامشخص پس از انتشار نسخه‌‌های سه پلتفرم اشاره شده عرضه خواهد شد.

استودیو id Software با انتشار بیانیه‌ای درباره تاخیر صورت گرفته اظهار کرد:

در طول فرآیند تولید و توسعه بازی DOOM Eternal، هدف ما ارائه محصولی بوده که از سطح انتظارات مخاطبین فراتر برود. به منظور اطمینان حاصل کردن از ارائه بهترین تجربه از بازی از منظر سرعت و پولیش بودن، ما تصمیمی اتخاذ کردیم تا عرضه بازی را چند ماه عقب انداخته و آن را در مارچ 2020 منتشر کنیم. ما می‌دانیم بسیاری از طرفداران از این تاخیر ناامید خواهند شد با این حال مطمئن هستیم بازی DOOM Eternal تجربه‌ای ارائه خواهد کرد که ارزش این صبر را خواهد داشت.

نکته قابل توجه بدین شرح است که عنوان DOOM Eternal اکنون به فهرست بازی‌های دیگری شامل The Last of Us Part II، Final Fantasy VII و Cyberpunk 2077 اضافه شده که همگی قرار است در یک بازه زمانی دو ماهه منتشر شوند و بدین ترتیب نیمه ابتدایی سال 2020 دیوانه‌وارتر از قبل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.