اخبار بازی

استودیو Dontnod پروژه‌ جدیدی را در دست توسعه دارد

استودیو Dontnod

به دنبال موفقیت بازی Vampyr، شرکت Focus Home Interactive و استودیو Dontnod خبر از ادامه همکاری برای کار روی پروژه‌ای جدید دادند. به گفته این دو شرکت، پروژه جدید بزرگترین عنوان توسعه یافته در تاریخچه آن‌ها محسوب می‌شود. عنوان Vampyr نخستین پروژه مشترک این دو کمپانی محسوب می‌شود که در ژوئن سال 2018 برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر شد و از آن زمان تاکنون، بیش از یک میلیون نسخه به فروش رسانده است. همچنین در اکتبر سال گذشته نسخه‌ی سوییچ این اثر نیز تایید شد که تا به امروز هیچ صحبتی درباره کیفیت اجرایی و یا حتی تاریخ عرضه آن به میان نیامده است.

آقای John Bert مسئول امور اجرایی کمپانی Focus Home Interactive طی جدیدترین کنفرانس مطبوعاتی این شرکت اظهار داشت: «ما مفتخریم تا یک بار دیگر با نبوغ و استعداد استودیو [Dontnod] همکاری کنیم و چیزی که تا به امروز، بزرگترین و جاه‌ طلبانه‌ترین کار ما به حساب می‌آید را توسعه و درنهایت ارائه دهیم.» سپس مدیرعامل Dontnod آقای Oskar Guilbert در ادامه افزود: ما از این که فرصتی دوباره برای افزایش طول همکاری خود با Focus Home Interactive را به دست آورده‌ایم کاملاً هیجان زده هستیم. مارکتینگ موثر و ثابت شده‌ی آن‌ها، توانایی پخش دیجیتالی برای پلتفرم‌های گوناگون، تیم‌های مجرب و چندین و چند فاکتور دیگر، همکاری با آن‌ها را برای ما به مقوله‌ای ایده آل تبدیل می‌کند. Vampyr به موفقیت بزرگی دست یافت و ما از ادامه دادن همکاری خود با این کمپانی بسیار خرسند هستیم.

هیچ اطلاعاتی از پروژه جدید این دو شرکت ارائه داده نشد اما این احتمال وجود دارد که در رویداد E3 2019 اشاراتی به آن صورت بگیرد. همچنین هم اکنون می‌توانید نقد و بررسی بازی Vampyr را در وب سایت بازی‌سنتر مطالعه کنید.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا