اخبار بازی

DmC باعث ناراحتی عده‌ای شده است

Capcom قبول دارد که نسخه دوباره ساخته شده Devil May Cry عده‌ای از طرفداران این سری را ناراحت و آزرده خاطر کرده است.

این نسخه که در تاریخ 15 ژانویه منتشر می‌شود، در آغاز باعث عصبانیت طرفداران متعصب سری Devil May Cry شد. مردم از ساخته شدن این بازی در استدیوی جدیدی در انگلستان و کارگردانی جدید بازی و حتی تیره شدن موهای دانته ناراحت شده بودند؛ اما به عقیده مدیر بازار یابی بخش اروپایی شرکت Capcom، آقای Michael Pattison، نظر طرفداران پس از شروع به بازی کردن این نسخه در حال تغییر است.

وی در مصاحبه ای با MCV اعلام کرد: "وقتی تلاش می کنید تا فرنچایزی را تغییر دهید، همیشه باعث آزردگی خاطر عده‌ای می‌شوید که در مورد سرنوشت عنوان مذکور نگران هستند و این کاملا قابل درک است. ما احساس می‌کنیم افرادی که این نسخه را بازی کرده اند، حال به ما اعتماد بیشتری دارند."

به عقیده Pattison انجام چنین ریسکی برای Capcom لازم بود. وی در این باره می‌گوید: "نسخه قبلی Devil May Cry فروش خوبی داشت ولی اگر ما مسیر بازی را تغییر می‌دادیم، شاید حتی رکورد زنی نیز می‌کرد. مردم ریسک پذیر نیستند ولی در عوض اگر چیز جدیدی نیز در کار نباشد، با رگباری از ناسزاهای خود از شما استقبال می‌کنند."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.