اخبار بازی

DLC بعدی Mass Effect 3 پتانسیل زیادی برای اشک ریختن خواهد داشت

6f42a511_Mass-Effect-3-Logo.jpeg

DLC داستانی بعدی عنوان Mass Effect 3 هم اکنون در دست ساخت است. در همین راستا، BioWare Edmonton هشت تن از نویسندگان را برای نوشتن متن داستان این بسته الحاقی به این بخش فراخوانده است. این بسته الحاقی شاهد بازگشت صداگذار شخصیت Joker یعنی Seth Green خواهد بود و هم چنین شامل موسیقی خواهد بود که پتانسیل بالایی برای اشک ریختن خواهد داشت.

 

بنا بر گزارش Eurogamer، آقای Jos Hendriks در فروم رسمی استودیو Bioware اعلام کرد: " همگی در خصوص این موضوع به دور هم جمع شده اند. در حقیقت تمام نویسندگان بسته های الحاقی بازی Mass Effect 3 اینجا در Edmonton مشارکت خواهند داشت." بنا به گفته آقای Hendriks، این افراد شامل 8 تن بوده اند.

 

آهنگ ساز این سری، آقای Sam Hulick بعد از دو غیبت متوالی در بسته های الحاقی Leviathan و Omega، به این سری باز خواهد گشت. شب گذشته، آقای Hulick در توییتر خود اعلام کرد که در حال حاضر بر روی آهنگ های این بسته الحاقی جدید مشغول به کار است: " من مشغول کار بر روی یک بسته الحاقی معرفی نشده برای بازی Mass Effect 3 هستم. اطلاعات بیشتر در این خصوص به زودی اعلام خواهد شد."

 

وی هم چنین افزود: "قطعه های اجرا شده با پیانو پتانسیل زیادی برای آوردن اشک به چشمان مردم خواهد داشت."

 

هم چنین، طبق پیامی از جانب کارگردان بخش صدا بازی، آقای Caroline Livingstone به صدا گذار شخصیت Joker یعنی Seth Green، حضور او در این بسته الحاقی تایید شد.

 

وی در این پیام گفته بود: " با تشکر از شما برای یک جلسه فوق العاده دیگر. با تشکر از شما برای بودن چنین شخصیتی. شما بسیار دوست داشتنی هستید."

 

Eurogamer هم چنین اضافه کرد که صداگذار شخصیت Kaiden Alenko، آقای Raphael Sbarge مشغول ضبط دیالوگ های جدیدی بوده است که احتمالا به این معناست که او و شاید شخصیت Ashley در این بسته الحاقی حضور داشته باشند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن