اخبار بازی

Disney در فکر انتشار Epic Mickey 2

بنابر اطلاعاتی که توسط یکی از کارمندان شاخه ی بازی های رایانه ای شرکت معظم Disney منتشر شده است ، این شرکت در حال بررسی امکان ساخت نسخه ی دوم Epic Mickey است ، بنابر این اخبار دیزنی در حال کار بر روی باکس آرت های مختلف ، طراحی هنری و نیز انتخاب نام بازی است .

طبق این اطلاعات تا کنون نام های  Epic Mickey 2: Return of the Mad Doctor, Epic Mickey 2: The Power of Two, Epic Mickey 2: Mystery on Mean Street و Epic Mickey 2 به عنوان اسامی محتمل برای این بازی در نظر گرفته شده اند همچنین ظاهرا امکان بازی کرده دونفره در نقش Oswald  و  Mickey نیز در بازی فراهم است .

ظاهرا بر خلاف عنوان قبلی اینبار شاهد انتشار بازی به صورت همزمان برای هر سه پلتفرم Wii یا شاید Wii U و همچنین PS3 و XBOX 360 خواهیم بود ، این امر را آگهی استخدام ماه ژانویه ی استدویوی شخصی وارن اسپکتور  Junction Point Studio برای جذب یک برنامه نویس مسلط بر PS3 و Xbox 360 نیز به صورت ضمنی تایید میکند .

 

باید منتظر ماند و دید واکنش Disney به این خبر چه خواهد بود .

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.