اخبار بازی

Dirt 3 و OF: Red River بهار 2011 عرضه می شوند، Grid 2 در سال 2012

Codemasters تایید کرد Operation Flashpoint: Red River و Dirt 3 در تاریخی میان ماه آپریل تا ژوئن 2011 عرضه خواهند شد. از طرفی دیگر نیز شماره دوم Grid سال بعد از آن، یعنی 2012 منتشر می شود. در واقع طبق برنامه Codemasters هر یک سال در میان نسخه ای از Grid و Dirt منتشر خواهند شد.

 

Rod Cousens از این شرکت گفت که آنها نمی خواهند این بازی ها را در اواخر سال و در میان انبوه بازیهای پر فروش شرکت های بزرگ عرضه کنند، بنابراین OF: Red River و Dirt 3 در تاریخی بین آپریل و ژوئن سال بعد منتشر خواهند شد.

او همچنین در مورد Grid گفت: "Dirt سال بعد عرضه می شود،  پس Grid سال بعد از آن عرضه خواهد شد و دوباره Dirt نیز سال بعدش عرضه خواهد شد. پس فکر می کنم برنامه ما را گرفتید! "

Cousens اضافه کرد: "در کنار آن هر سال یک F1 عرضه خواهد شد. Flashpoint هم هر یک سال در میان منتشر می شود. IP جدیدی نیز در دست ساخت است که در سال مخالف با Flashpoint عرضه شود. در واقع ما به صورت کلی در دو سبک Racing و Action فعالیت داریم."

درباره IP جدید چیزی گفته نشد جز اینکه در سال 2012 و در کنار Grid 2 عرضه خواهد شد. 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.