اخبار بازی

کنترل کوئنتین تارانتینو را در بازی فراموش‌شده‌ی استیون اسپیلبرگ بدست بگیرید

آقای Paolo Pedercini بازی Steven Spielberg’s Director’s Chair را دوباره زنده کرده است.

Quentin Tarantino

اگر میخواهید بدانید که یک بازی FMV ساخته استیون اسپیلبرگ چگونه خواهد بود، دیگر لازم نیست تصور کنید. پائولو پدرچینی تصاویر بازی Steven Spielberg’s Director’s Chair را برداشته است و آن را به یک بازی تعاملی مانند Bandersnatch و یا Late Shift تبدیل کرده است. بازی اصلی سال 1996 توسط Knowledge Adventure و DreamWorks عرضه شد و در آن استیون اسپیلبرگ، بازیکن را با مراحل ساخت یک فیلم از پیش‌تولید تا پخش آن آشنا می‌کند.

به گفته پدرچینی، بازی اصلی به شدت واقع‌گرایانه است و به بازیکنان اجازه نمی‌دهد تا با خلاقیت خود فیلم را تولید کنند ولی به اندازه کافی تصاویر و فیلم برای یک بازی کاملا جدید وجود داشته است. نکته قابل توجه دیگر این بازی حضور ستارگانی مانند کوئنتین تارانتینو و جنیفر انیستون است. پدرچینی تمامی تصاویر را دوباره تدوین کرده است و صدا و موسیقی به آن اضافه کرده است تا بازیکنان بتوانند با پیشروی در بازی، داستان فیلم را تغییر دهند.

شما می‌توانید از طریق سایت Molle Industria به تجربه این بازی منحصربفرد بپردازید و برای شخصیت کوئنتین تارانتینو تصمیم بگیرید.

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.