اخبار بازی

Digital Foundry: قابلیت Remote Play در PS vita به خوبی گیم پد Wii U نیست

وبسایت محبوب فعال در زمینه تکنولوژی یعنی Digital Foundry، به تازگی مقاله ای را در رابطه با قابلیت Remote Play در PS vita منتشر کرده است و در آن مقایسه ای نیز با گیم پد Wii U انجام شده.
خلاصه آن چنین است: "انتظارات از Remote Play بسیار زیاد است اما هسته این تکنولوژی نه تنها بر روی یک، بلکه روی دو سیستم دیگر نیز از جمله گیم پد Wii U و Nvidia Shield به درستی کار می کند. کیفیت تصویر در PS vita بسیار خوب است اما با Wii U بسیار فاصله دارد. Remote Play در Vita با 30 فریم در ثانیه اجرا می شود که مشابه Nvidia Shield است (طی یک آپدیت جدید که در آینده عرضه می شود، کیفیت 720p60 و 1080p60 را نیز از طریق اتصال USB شاهد خواهیم بود) با این حال گیم پد نینتندو با 60 فریم زیبا، از آن همچنان فاصله دارد. خیلی ها امیدوار بودند که Remote Play با کیفیت گیم پد Wii U و Nvidia Shield برابری کند. نینتندو کنسول خود را بر اساس کنترلر جدید و تاخییر (latency) بسیار کم ساخته است در حالی که Remote Play اولویتی برای سونی ندارد. به هر حال ما درباره کیفیت تصویر، تاخییر و فریم دهی صحبت می کنیم و اینکه زرولوشن 1080p در 5 اینچ صفحه نمی گنجد. کاری نمی توان کرد جز اینکه نتیجه، تجربه ای پایین تر از حد مطلوب خواهد بود. قابلیت Remote Play بین Vita و PS4 از ارزش خوبی برخوردار است اما با این حال قابل مقایسه با کنترلر Wii U نیست."

نظر شما درباره Remote Play چیست؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.