اخبار بازی

DICE: کار بر روی DLC های آینده تا رفع تمام مشکلات BF4، متوقف شد

سازنده بازی بتلفیلد 4، DICE اعلام کرد تا مشکلات برروی تمام نسخه‌ های بازی برطرف نشود، کار بر روی بسته‌های الحاقی (DLC) آینده را متوقف خواهد کرد.

در گفتگویی با Polygon سخنگوی DICE گفت: رفع مشکلات بازی "اولویت اول" سازندگان است.

او گفت: "اول میخواهم از تمام بازیباز ها که بازی ما را انجام می‌دهند تشکر کنم." وی ادامه داد: " ما می‌دانیم که هنوز راه زیادی تا رفع مشکلات بازی داریم این قطعا اولویت اول ما خواهد بود."

"تیم ما در DICE بی وقفه در تلاش است تا بازی را آپدیت کنند. به دلیل اینکه China Rising DLC در مراحل پایانی توسعه و ساخت خود قرار داشت که مشکلات بازی شروع شد ما تصمیم گرفتیم که به قول خود عمل کنیم و این بسته الحاقی را این هفته عرضه کنیم ولی ما به طرف پروژه های بعدی یا DLC های جدید نخواهیم رفت تا تمام مشکلات BF4 حل شود."

"ما می‌دانیم بسیاری از بازیکن‌ها از این وضعیت ناراضی هستند، ما آن‌ها را درک می‌کنیم و بی‌وقفه تا رفع تمام مشکلات تلاش خواهیم کرد."

همچنین DICE پیشنهاد داد که بازیکن ها تاپیک آپدیت بازی را در فروم رسمی Battlefield را دنبال کنند.

طبق اعلام قبلی دیروز آپدیتی برای نسخه‌ی PC بازی عرضه شد، ولی آپدیت نسخه‌ PS4 به تاخییر افتاده است.

China Rising دیروز برای اعضای پریمیوم عرضه شد، زمان عرضه‌ی این DLC برای عموم 17 دسامبر است. این DLC نیز با مشکلاتی مواجه شده است دایس اعلام کرده بر روی رفع مشکلات آن کار می‌کند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.