اخبار بازی

DICE : اخرین ضربه خود را در مورد بازی BF3 به پیکره کنسول داران وارد نمود .


همانطور که میدانید بخش "multiplayer" پلتفرم PC در بازی "Battlefield 3" تعدادش 64 نفر میباشد ، و این در حالی است که در کنسولها این رقم 24 نفر است. همین اختلاف باعث شده است که برخی از فن های این بازی اعتراضاتی را در این مورد بیان کنند .

متاسفانه جواب که نیامد هیچ یک ضربه محلک نیز به پیکره کنسول داران وارد شد ، ان هم کوچک شدن "MAP" های بازی "BF3" است . دلیل این کار را اقای "Patrick Bach" از استودیو "DICE" میگوید : وی در طی اظهار نظر افزود: "به علت اندیشه ای که در مورد کیفیت بازی داشتیم مجبور شدیم برخی تغییرات و محدودیتها را در ورژن کنسولی این بازی ایجاد کنیم" .

وی در ادامه نیز اذعان کرد ، "تنها تفاوت میان نسخه کنسولی بازی BF3 با نسخه PC ان فقط تعداد نفراتی هستند که در بخش مولتی و همچنین کوچک بودن Map این ورژن میباشد ، در دیگر موارد تمام چیزها برابر است . تمام پتفرمها از یک موتور گرافیکی و تکنولوژی بهر میگیرند ، در همه پلتفرمها از یک سیستم نورپردازی و انیمیشن استفاده کرده ایم . هدف اصلی ما در ساخت بازی دادن یک تجربه و یک بازی یکسان به گیمرها می باشد .

"اگر کیفیت متفاوتی در بازی میخواهید ؟! باید بگویم این واقعا و بسیار دشوار است ؛ تمام سعی خودمان برای اینکه در نسخه کنسولی بتوانیم تعداد بیشتری نفر اضافه کنیم را تست کردیم ولی شاهد افت کیفیت در گرافیک و افت کیفیت در تخریب پذیری بازی بودیم که مجبور شدیم برای ارائه یک بازی خوب ، نقشه بازیها را نیز کوچک کنیم . شما گر جای ما بودید ؟ کدامیک را فدا میکردید" ؟ ( نقشه یا کیفیت بازی )

وی در ادامه نیز نیش خود را بار دیگر به بازی MW3 وارد نمود و افزود :
"شاید در برخی بازیها در بخش مولتی انها تعداد بازیکن بیشتری وجود داشته باشد ولی این به ان منظور نیست که انها هم بتوانند یک تجربه خوب را ارائه کنند ؛ و اگر ما در بازی BF3 در بخش مولتی بازی 64 نفر را اضافه میکردیم طرفداران بازی بسیار دلسرد میشدند .
وی در اخر در مورد کوچک بودن نقشه ها نیز اذعان کرد : کوچک بودن نقشه در بازی به ان منظور نیست که نصف ان را کات کرده باشیم ، اگر نقشه بازی BF3 را با Bad Company 2 مقایسه کنید میبینید زیاد هم این نقشها کوچک نیستند. "

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.