اخبار بازیبازی ها و اپلیکیشن های موبایلکامپیوتر

بازی Diablo Immortal روزانه بیش از یک میلیون دلار درآمدزایی دارد

علی‌رغم روبرو شدن با انتقادات فراوان، بازی Diablo Immortal بیش از 10 میلیون بار دانلود شده و طبق داده‌های منتشر شده، روزانه بیش از 1 میلیون دلار برای بلیزارد درآمدزایی دارد.

بازی Diablo Immortal

این آمار از طریق وب‌سایت تحقیقاتی بازاری AppMagic منتشر شده است. پیش از این، AppMagic تخمین زده بود که جدیدترین نسخه دیابلو طی هفته اول عرضه خود، بیش از 24 میلیون دلار را برای شرکت بلیزارد به‌دست آورده. اکنون گفته شده که با گذشت بیش از یک ماه، این عنوان علی‌رغم مواجه شدن با واکنش‌های منفی شدید، همچنان از نظر تجاری عملکرد بسیار خوبی دارد و روزانه بیش از 1 میلیون دلار درآمد کسب می‌کند.

بازیکنان در Diablo Immortal قادرند تا تعداد زیادی از آیتم‌های درون بازی را با پرداخت پول واقعی از فروشگاه آن خریداری کنند. همین امر نیز اعتراض شدید طرفداران سری دیابلو را به دنبال داشته است؛ به‌طوری که میانگین امتیازات کاربران Diablo Immortal در متاکریتیک، بر روی پایین‌ترین میزان تاریخ این وب‌سایت، یعنی 0.2 قرار گرفت. البته این عدد در حال حاضر به 0.3 تغییر یافته است.

طبق بررسی‌های انجام شده توسط برخی از کاربران، آپگرید کردن یک شخصیت به‌طور کامل در بازی Diablo Immortal می‌تواند تا 110 هزار دلار هزینه‌بر باشد که رقم دیوانه‌واری محسوب می‌شود. از طرف دیگر، وایات چنگ کارگردان بازی مدتی پس از عرضه اظهار داشت که واکنش‌های منفی نسبت به Diablo Immortal، بر اساس پخش شدن اطلاعات غلط پیرامون آن بوده است.

بازی Diablo Immortal هم‌اکنون برای موبایل و رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید بررسی ما از این عنوان را از طریق این لینک مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.