اخبار بازی

Gamescom 2018: تاریخ عرضه Devil May Cry 5 اعلام شد + تریلر جدید

همانطور که در گذشته نیز شرکت «کپکام» وعده داده بود، اطلاعات جدیدی از پنجمین نسخه‌ اصلی سری «دویل می‌ کرای» اعلام شد. همچنین اولین تریلر گیم‌پلی بازی هم در این نمایشگاه به نمایش در آمد.

 width=670 height=377 data-src=https://www.bazicenter.com/wp-content/uploads/2018/08/DMC5_KeyArt-ds1-670x377-constrain.jpg class=

البته، تاریخ عرضه بازی، تنها چیز مهمی نبود که «کپکام» برای گیمزکام 2018 در نظر گرفته بود. علاوه بر تریلر مربوط به تاریخ انتشار بازی، اولین گیم‌پلی «دویل می‌ کرای 5» هم در این نمایشگاه نشان داده شد. گیم‌پلی این بازی که بر روی کنسول Xbox One X اجرا می‌شد، نیرو را در حال مبارزه با تعداد زیادی از دشمنانش نشان می‌داد. در انتها نیز این گیم‌پلی با مبارزه با یک باس به پایان می‌رسد.

تریلر تاریخ عرضه بازی با حضور دانته:

[aparat id=”iRpNm”]

طبق گفته‌های سازندگان بازی، در نمایشگاه توکیو گیم شو ژاپن هم اطلاعات جدید و بیش‌تری از این بازی اعلام می‌شود. بازی «دویل می‌ کرای 5» در 8 مارس 2019 (17 اسفند 1397) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.