اخبار بازی

بازی Devil May Cry 5 دومین عنوان پرفروش کپکام روی کامپیوتر محسوب می‌شود

بازی Devil May Cry 5

به نظر می‌رسد «شرکت کپکام» بالاخره وارد دوران طلایی شده باشد. پس از موفقیت‌های غیر منتظره‌ای که Resident Evil 7 کسب کرد، کپکام به همین عنوان بسنده نکرده و با ساخت و عرضه بازسازی Resident Evil 2 دل همه طرفداران خودرا دوباره به دست آورد. نکته جالب درباره بازسازی این است که این اثر حدود سه برابر بیشتر از نسخه هفتم فرنچایز «رزیدنت ایول» روی شبکه استیم به فروش رسانده است. حال با عرضه آخرین نسخه از یکی از محبوب‌ترین عناوین Hack and Slash صنعت، یعنی بازی Devil May Cry 5 حتی رکورد پیشین خود را نیز پشت سر گذاشته و هم اکنون این عنوان به دومین بازی پرفروش پلتفرم کامپیوتر تبدیل شده است.

 هنگام نگارش این خبر، بازی به چیزی برابر با 89.000 بازیکن همزمان رسیده و جایگاهی بین 10 عنوان برتر شبکه استیم پیدا کرده است. (در زمینه میزان بازیکن همزمان) به احتمال زیاد، این مقدار تا پایان هفته بیشتر هم شود، چرا که بازیکنان بیشتری فرصت تجربه آن را پیدا می‌کنند. البته از این نظر که بتواند در میزان بازیکن همزمان به دیگر فرنچایز این کمپانی، یعنی Monster Hunter: World برسد خیلی بعید است. بازی مذکور بزرگترین لانچ (بین عناوین کپکام) روی استیم را داشته و به حداکثر بازیکن 300.000 نفر در ماه عرضه رسیده بود. هم اکنون می‌توانید بررسی بازی Devil May Cry 5 را از طریق لینک مشخص شده مطالعه کنید.

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.