اخبار بازی

عنوان «Detroit: Become Human» گلد شد

کمپانی «Sony» به همراه استدیوی «Quantic Dream» سازنده‌ی عنوان «Detroit: Become Human» خبر از گلد شدن (پایان مراحل تولید) این بازی دادند.

Detroit

همچنین دموی قابل بازیی از این عنوان با نام «Hostage» در تاریخ ۲۴ آوریل (۴ اردیبهشت) منتشر خواهد شد که شامل صحنه‌ی اول بازی خواهد بود. به عنوان بخشی از تجربه‌ی این دمو، سرویس دستیار مجازی «Alexa» از کمپانی «Amazon» قابلیتی با نام «CyberLife» را در دسترس قرار داده است که به وسیله‌ی آن میتوانید در مراحل تحقیق و تصمیم گیری از راهنمایی این سرویس استفاده کنید و نیز اطلاعات بیشتری راجع به شخصیت‌های موجود در دمو به دست آورید. در نهایت این سرویس به شما کمک میکند که بهتر بتواند تصمیمات خود را در دمو تغییر دهید تا پایان‌های متفاوت آن را تجربه کنید.

عنوان «Detroit: Become Human» ساخته‌ی استدیوی «Quantic Dream» که از ساخته‌های پیشین این استدیو میتوان به عناوینی مانند «Heavy Rain» و «Beyond: Two Souls» اشاره کرد در تاریخ ۲۵ ماه می (۴ خرداد) به صورت انحصاری برای کنسول «PS4» منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.