اخبار بازی

اشاره‌ای جدید به معرفی و عرضه بازی Demon’s Souls Remaster برای PS4

بازی Demon's Souls Remaster

به دنبال شایعات و گزارش‌هایی که پیش از این منتشر شده بود اکنون باری دیگر اشاره‌ای جدید به در دست ساخت بودن و عرضه بازی Demon’s Souls Remaster برای PS4 صورت گرفته است.

در قسمت جدید پادکست Sacred Symbols: A PlayStation Podcast، میزبان و مجری این پادکست یعنی کالین موریارتی (Colin Moriarty) که نویسنده سابق وبسایت IGN بوده و سابقه‌ای طولانی و قابل توجه نیز در انتشار گزارشات مرتبط به PlayStation دارد ظاهرا اشاره‌ای داشته که نه تنها بیان می‌داشت نسخه بازسازی بازی Demon’s Souls در حال توسعه قرار دارد بلکه احتمال دارد این نسخه به‌زودی هم معرفی شود.

نسخه‌ای ریمستر از یک بازی به خصوص برای کنسول PS4 وجود داشت که فکر می‌کردم شرکت سونی آن را در State of Play معرفی کند اما این اتفاق صورت نگرفت. من نمی‌دانم آن‌‌ها برای معرفی این بازی منتظر چه چیزی هستند. اکنون تنها می‌توان گفت که با این امر، “روح هنوز هم می‌سوزد (soul still burns)”.

با گفتن جمله پایانی، خنده و لبخند نامحسوسی هم بر چهره موریارتی می‌نشیند. همان‌طور که مشاهده می‌کنید هیچ گونه اشاره‌ای به نام Demon’s Souls صورت نگرفته اما به طور مشخص با بر زبان آوردن جمله “روح هنوز هم می‌سوزد” به ساخته استودیو FromSoftware اشاره شده است. مخصوصا وقتی این موضوع را در کار شایعات دیگری که پیش از این در خصوص عرضه بازی Demon’s Souls Remaster منتشر شده بود قرار می‌دهیم.

در صورت صحت داشتن این امر، سوالی که مطرح می‌شود بدین شرح است که نسخه توسط چه توسعه‌دهنده‌ای در حال تولید است. در حالی کلی اولین گزینه‌ای به ذهن خطور می‌کند استودیو Bluepoint سازنده Uncharted: The Nathan Drake Collection و نسخه بازسازی Shadow of the Colossus برای کنسول PlayStation 4 است که مدتی پیش اعلام کرده بودند ساخته بعدی آن‌ها، بزرگ‌ترین پروژه آن‌ها خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.