اخبار بازی

Deep Silver: سری Metro مسلما ادامه خواهد داشت

Deep Silver دو خرید بسیار هوشمندانه از THQ انجام داد و دو فرانچیز Metro و Saints Row را خریداری کرد و هر دو در دنباله های جدید خود تحت عنوان Metro: Last Light و Saints Row IV به موفقیت دست پیدا کردند. رئیس این کمپانی آقای Klemens Kundratitz به تازگی طی صحبت هایشان در Joystiq اعلام کرده اند که فرانچیز Metro ادامه خواهد داشت و گفته اند: "ما از دریافت این برند بسیار خرسندیم. با اینکه در تاریخ خشکی از تقویم عرضه شد اما باز هم نظرات زیادی را جلب کرد. جاه طلبی ما با این برند ادامه خواهد داشت و ما در فاز بعدی برای جذب مخاطبین بیشتر دسترسی در آن را افزایش خواهیم داد. "

اینکه دسترسی بیشتر می شود همیشه یک زنگ خطر است. آقای Kundratitz گفته اند که اعضای 4A Games رابطه خوبی با نویسنده کتاب این بازی دارند که باعث خواهد شد این بازی بر جذابیت های خود استوار بماند: "این درست است که شما بایستی با شخصی که صاحب امتیاز است همتراز باشید. در باره این مورد، آقای Dmitry Glukhovsky است که امتیاز را داراست و ایشان مرد بزرگی هستند. او از بازی و موفقیتش لذت می برد و ما رابطه خوبی را یکدیگر داریم. ایشان در بازی قبلی کمک شایانی کردند و فکر می کنم در آینده نقش بسیار مهمی را ایفا کند. "

نسخه جدیدی از Metro معرفی نشده است اما DLC های Metro: Last Light ادامه دارد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.