اخبار بازیپلی استیشن 5کامپیوتر

تاریخ انتشار جدید بازی Deathloop اعلام شد

آرکین با انتشار تریلر جدیدی اعلام کرد که بازی Deathloop در تاریخ 21 مِی 2021 (31 اردیبهشت 1400) منتشر خواهد شد. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

 

عنوان Deathloop ابتدا در سال 2019 E3 معرفی شده بود و قرار بود که در سال 2020 عرضه شود. اما شیوع ویروس کرونا و کار کردن توسعه‌دهندگان از خانه بر روی بازی، باعث شد که انتشار دث لوپ تا بهار 2021 به‌تعویق بی‌افتد.

در Deathloop بازیکنان کنترل شخصی به‌نام Cole را در دست می‌گیرند؛ یک قاتل با قدرت‌های فراطبیعی. Cole در یک لوپ زمانی گرفتار شده و باید در طی یک روز، هشت هدف مشخص را پیدا کند و به قتل برساند. اما قاتل دومی به‌نام Julianna نیز در بازی حضور دارد که رقیب Cole محسوب می‌شود و قصد دارد او را بین ببرد. در حالت آنلاین بازی، کاربران امکان کنترل کردن رقیب شخصیت اصلی یعنی Julianna را دارند.

بازی Deathloop در بهار آینده برای پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. دث لوپ یک بازی انحصاری کنسولی زمانی است و یک سال پس از عرضه برای ایکس باکس سری ایکس/اس نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.