اخبار بازی

داستان بازی Death Stranding در ابتدا به آهستگی و با توضیحات کم روایت می‌شود

بازی Death Stranding

سرانجام جزئیاتی از لایه‌های مختلف گیم‌پلی و داستان بازی Death Stranding به واسطه نمایش‌هایی که اخیرا از بازی صورت گرفته و توضیحاتی که کارگردان بازی از آن به اشتراک می‌گذارد به دست آمده است. با این حال همین نمایش‌های اشاره شده بازی باعث شده تا نظرات و بازخوردهای مخاطبین پیرامون آن بسیار ضد و نقیض باشد و از همین رو مشخص است که این بازی، آن چیزی که بسیاری از مخاطبین از آن انتظار داشتند نبوده و ممکن است باعث ناامیدی عده‌ای هم شود.

اکنون هیدئو کوجیما کارگردان و خالق بازی مورد بحث از استودیو Kojima Productions در مصاحبه با وبسایت GameRector اظهار کرد داستان بازی Death Stranding شروع آرام و آهسته‌ای دارد. به گفته ایشان در آغاز بازی توضیحات اندکی در خصوص موارد مختلف وجود خواهد داشت به طوری که ممکن است پلیرها در بازی احساس گم شدن و بیهودگی پیدا کنند.

بله سیستم بازی به نوبه خود جهان ویژه‌ای است. اطلاعات بسیار زیادی وجود داشته و شما با اصطلاحات جدیدی در بازی مواجه می‌شوید که ممکن است دچار سردرگمی شما شود. اما نگران نباشید زیرا هنگامی که بازی را تجربه کنید در ابتدای با سرعت بسیار کمی حرکت داده خواهید شد. این بازی به مانند Terminator یا Star Wars نبوده و توضیحات و مواردی مشابه آن وجود نخواهد داشت. حال آن که انجام این کار بسیار آسان بوده و من می‌توانم چنین کاری را انجام دهم اما داستان بازی به ویژه در ابتدای آن به آهستگی پیشرفت می‌کند. در این عنوان شما احساس گم شدن خواهید داشت اما جای نگرانی نحواهد بود راه خود را درون دنیای آن پیدا می‌کنید. سیستم بازی توضیح داده شده است.

برخی از افراد شاید بگویند این اثر مشابه با فیلم Alien است وقتی که سرانجام در آن متوجه می‌شوید دنیای آن از چه قرار بوده و در آن چه کارهایی می‌توانید انجام داده و چه کارهایی نمی‌توانید انجام دهید. شاید وقتی که شما 50 درصد از بازی را تجربه و تکمیل کنید بازی به تجربه بسیار لذت‌بخش و مهیجی تبدیل شود. پلیر در عناوین ژانرهایی مانند شوتر با آگاهی از قوانین آن وارد بازی شده و می‌داند بازی از چه قرار است. من نمی‌خواستم ساخته من چنین احساسی را منتقل کند. همه افراد باید آن را از نقطه صفر آغاز کنند و ندانند چگونه باید بازی را تجربه کنند. مواردی که برای شما به نمایش گذاشتم باعث گیج شدن و سردرگمی شما شده اما وقتی اقدام به تجربه آن کنید همه چیز منطقی به نظر خواهید رسید.

این عنوان در تاریخ 8 نوامبر 2019 برابر 17 آبان 98 توسط شرکت سونی برای کنسول PlayStation 4 انتشار می‌یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.