اخبار بازی

تاریخ انتشار نقدهای بازی Death Stranding مشخص شد

بازی Death Stranding

با توجه به نزدیک شدن زمان عرضه جدیدترین ساخته هیدئو کوجیما و استودیو Kojima Productions، تاریخ و زمان دقیق انتشار نقدهای بازی Death Stranding هم مشخص شد.

امبارگو مربوط به نمرات و نقدهای بازی Death Stranding یک هفته پیش از انتشار بازی در تاریخ 1 نوامبر 2019 برابر 10 آبان 98 در ساعت 10:30 دقیقه به وقت تهران برداشته شده و پس از آن امتیازات بازی به صورت عمومی به اشتراک گذاشته می‌شوند. هم‌چنین ظاهرا کدهای نقد و بررسی بازی نیز به سایت‌های مختلف ارسال شده است. اکنون که ساخت بازی نیز به اتمام رسیده و بازی در دست منتقدان قرار گرفته، همه مخاطبین منتظر هستند تا پس از انتظاری سه ساله، متوجه شوند اولین ساخته هیدئو کوجیما پس از ترک شرکت کونامی و خارج از مجموعه از Metal Gear Solid تا چه اندازه در جلب نظر مثبت منتقدان موفق خواهد بود.

این بازی مورد انتظار در تاریخ 8 نوامبر 2019 برابر 17 آبان 98 توسط شرکت سونی به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 در دسترس قرار می‌گیرد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.