اخبار بازی

حجم نصبی بازی Death Stranding حدود 55 گیگابایت خواهد بود

کمتر از یکماه تا انتشار بازی Death Stranding زمان باقی مانده و طبق جزئیات جدیدی که منتشر شده است؛ گویا این عنوان حدود 55 گیگابایت از حافظۀ کنسول پلی استیشن 4 شما را اشغال خواهد کرد.

طبق اطلاعات جدیدی که از آخرین اثر کارگردان خلاق ژاپنی آقای هیدئو کوجیما منتشر شده است؛ در عنوان Death Stranding تجربۀ بخش مولتی‌پلیر بازی کاملا اختیاری خواهد بود و بازیبازان می‌تواند در صورت تمایل فقط بخش داستانی بازی را تجربه کنند. اما حجم نصبی بازی همانطور که ذکر شد 55 گیگابایت است و این حجم بدون در نظر گرفتن محتویات پس از عرضۀ بازی محاسبه شده است.

طبق اطلاعاتی که در خصوص بخش چند نفرۀ بازی منتشر شده است؛ گویا اجباری در تجربۀ بخش آنلاین بازی که در آن بازیکنان می توانند بصورت مستقیم و غیر مستقیم با هم تعامل داشته باشند ، وجود ندارد. در این بخش بازیکن در نقش سم پورتر بریجز (شخصیت اصلی بازی) ، تلاش می‌کند تا شکستگی‌های جامعه را از بین ببرد و رابطه‌های جدیدی را با سایر بازی‌‌کننده‌ها در دنیای بازی به وجود بیاورد. هدف اصلی بازیکنان در این بخش این است که شهرهای جدا از هم و جامعه‌ای از هم پاشیده را دوباره به هم متصل کنند. در این بخش همه چیز دربرگیرندۀ موضوع اصلی بازی یعنی «اتصال» یا «رابطه‌ها» می‌باشد.

اینکه آیا شما می‌توانید بخش چندنفرۀ بازی Death Stranding را بصورت کلی نادیده بگیرید ، هنوز مشخص نیست اما مطمئناً خبر خوبی برای کسانی است که می‌خواهند روی داستان بازی و اتفاقات دنیای سم پورتر بریجز تمرکز کنند و برخوردی با سمت دیگر بازی و تعاملات رشته‌ای با سایر بازیکنان نداشته باشند.

عنوان Death Stranding در تاریخ 17 آبانماه ، کمتر از یک ماه دیگر بصورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. این بازی حداقل 55 گیگابایت فضا نیاز دارد و برای تجربۀ آن حتما از همین حالا این فضا را فراهم کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.