اخبار بازیایکس باکس سری ایکسپلی استیشن 5کامپیوتر

ریمیک بازی Dead Space برای اوایل 2023 تأیید شد

استودیوی Motive و EA به‌طور رسمی اعلام کردند که ریمیک بازی Dead Space در اوایل سال 2023 منتشر خواهد شد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Dead Space Remake

توسعه‌دهندگان بازی این خبر را طی لایواستریمی که اخیرا پخش شد، اعلام کردند. هر چند این برنامه عمدتا بر روی پیشرفت‌های اعمال شده در بخش صداگذاری نسبت به نسخه اوریجینال تمرکز داشت، اما فیلیپه دوشارم، تهیه‌کننده ارشد پروژه در خصوص تاریخ عرضه بازی گفت:

«ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بازی ارائه شده توسط ما انتظارات طرفداران را برآورده خواهد کرد. این مسئله مهم‌ترین چیز است. در حال حاضر تنها این را می‌گوییم که تاریخ عرضه برای اوایل سال آینده برنامه‌ریزی شده است. ما تاریخ دقیقی را در ذهن داریم و می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه‌چیز با آن در یک راستا قرار دارد. در حقیقت، با انجام دادن اولین واکتروی کامل از بازی تنها چند هفته فاصله داریم. ما همچنان در مرحله پری-آلفا قرار هستیم، اما باور داریم که وقتی به تاریخ عرضه مد نظر خود برسیم، در موقعیت بسیار خوبی خواهیم بود.»

همان‌طور که گفته شد، این لایواستریم به بخش‌های مختلف صداگذاری بازی اختصاص داشت و توسعه‌دهندگان مواردی مانند صدای بازسازی‌شده سلاح Plasma Cutter و همچنین چگونگی تأثیرگذاری آدرنالین و استرس آیزاک کلارک بر روی نحوه دیالوگ گفتن او را نمایش دادند.

ریمیک بازی Dead Space در اوایل سال 2023 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا