اخبار بازی

Dead Space Extraction برای Wii رونمایی شد

EA امروز تایید کرد که Dead Space بعدی، مخصوص کنسول Wii بوده و با عنوان Extraction منتشر خواهد شد. شخصیت اصلی این بازی فرد جدیدی است و در این بازی مود Co-op نیز موجود می‌باشد.

Glen Schofield از سوی EA Redwood گفت:” ما واقعا از اینکه می‌خواهیم ادامه بازی Dead Space را به صورت اختصاصی برای Wii عرضه کنیم بسیار هیجان‌زده هستیم. کنسول‌های نینتندو سابقه شگفت‌انگیزی در بازی‌های سبک Horror دارند و ما نیز بسیار خوشحالیم که این سابقه خوب را با Dead Space Extraction ادامه دهیم.”

” ما وقتی که بازی Dead Space را می‌ساختیم، به این نتیجه رسیدیم که قسمت‌های زیادی از داستان، ناگفته باقی‌ مانده است. در واقع بازی Extraction ادامه داستان را با تمام خشونت‌ها و خونریزی‌هایی که طرفداران این بازی انتظار دارند، ادامه خواهد داد.”

این بار شحصیت اصلی بازی یک زن می‌باشد و وقایع بازی به جای کشتی‌فضایی، در یک معدن اتفاق می‌افتند. همچنین این بازی بر خلاف نسخه قبلی،‌ به سبک اول شخص راویت می‌شود. 

Dead Space Extraction در اواخر امسال عرضه می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.