اخبار بازی

Dead Space 2 شما را از جا خواهد کَند!

Steve Papouts هیئت رئیسه سازنده بازی Dead Space 2 اظهار داشت که وحشت موجود در بازی مردم را " از جا خواهد کَند " . او عقیده دارد که جلوه های بصری بازی می تواند در رده عناوین بزرگی همچون Uncharted قرار بگیرد و گفت " جلوه های بصری بازی بسیار نزدیک به جلوه های مجلل بازی Uncharted خواهد بود " . او طی مصاحبه ای که با مردم در مجله Edge داشته بود، راجب به Uncharted عنوان انحصاری و موفق سونی اینگونه نظر خود را اعلام کرد; " Uncharted یک بازی زیبا است، به طور کامل عالی می باشد " .

" من فکر می کنم که اون (Dead Space 2) روی هم رفته  بسیار موفق خواهد شد. ما از موفقیت کسب شده و کاری که در نسخه قبلی انجام دادیم بسیار مفتخر و غره هستیم. بدیهی است که ما به قبل بازگشته و مقایسه های لازم دو نسخه را انجام می دهیم و پیشرفت تیم، یک چشم انداز بصری باور نکردنی خواهد ساخت. این فوق العاده بنظر می رسد و به طور واضح یک گام بالاتر از نسخه قبلی بازی خواهد بود. تیم هنر کار بزرگی را انجام داده اند. در کنار آن مهندسین و کسانی که کمک کردند، تا بازی و موتور ساخته بشود و بتوان پیشرفت و تغییر چشم گیری بکنیم " . وی افزود آنها واقعا یک پله بازی خود را بالاتر برده اند و مردم را با دست یافته های خود از جا خواند کَند.

Dead Space 2 برای دارندگان کنسول و PC بین ماههای January و March سال 2011 منتشر خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.