اخبار بازی

شایعه: سازندگان بازی Dead Island 2 دوباره تغییر کردند

یکی از سازندگان سابق «بازی Dead Island 2» اخیراً، در اکانت شخصی توییتر خود توییتی را ارسال و پس از آن فوراً حذف نمود که شک و شبهات فراوانی را در ذهن طرفداران در خصوص وضعیت بازی ایجاد کرده است. آقای Jan David Hassel که از کارمندان سابق «استدیو Yager» بوده، در پاسخ به سوال طرفداران در رابطه با وضعیت Dead Island 2 چنین پاسخ داد: «فکر می‌کنم بازی درحال حاضر زیر دست Deep Silver Dambuster باشد، هرچند از زمانی که پروژه را از تیم ما گرفتند، از وضعیت آن خیلی با خبر نبوده‌ایم»

 width=

بنابر صحبت‌های ایشان، شایعه جدیدی در سطح اینترنت شکل گرفته است که براساس آن، سازنده Dead Island 2 برای چندمین بار متوالی طی سال‌های اخیر دچار تغییر شده است. این بازی ابتدا در دست «Techland» (سازندگان نسخه اصلی Dead Island و همچنین عنوان محبوب Dying Light که بررسی بازی Dying Light را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید) قرار داشت و سپس ساخت آن به Yager محول شد اما پس از گذشت مدت زمانی که بازی  در سکوت خبری به سر می‌برد و اکثراً فرض می‌کردند که پروژه به طور کامل لغو شده است، کمپانی Deep Silver اعلام کرد که عنوان Dead Island 2 همچنان زنده است و حال «Sumo Digital» مسئولیت ساخت آن را برعهده دارد. اما درحال حاضر به نظر می‌رسد که حتی Sumo Digital هم پروژه را رها کرده و این بار تیم Dambsuter که از زیرمجموعه‌های Deep Silver است وظیفه ساخت آن‌را برعهده  گرفته. از مواردی که با صحبت‌های کارمند سابق Yager جور درمی‌آید، این است که «استدیو Dambuster» اخیراً جذب نیرو و استخدام‌های زیادی را داشته، خصوصا که این استدیو به دنبال جذب افراد با سابقه برای ساخت یک بازی AAA سندباکس است که همین موارد موجب می‌شوند تا این شایعه بیش از پیش قوت بگیرد. درحال حاضر هیچ اعلام رسمی توسط Deep Silver مبنی بر تغییر سازنده بازی صورت نگرفته و تاریخ عرضه بازی از سال 2014 که برای نخستین بار معرفی شد، همچنان مجهول است.

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.