اخبار بازی

با تایید رسمی استودیو Bend عرضه DLC برای بازی Days Gone تایید شد

بازی Days Gone

طبق اعلام رسمی استودیو Bend، آن‌ها در نظر دارند پس از عرضه بازی Days Gone، برای این عنوان محتوای قابل دانلود (DLC) تازه‌ای را عرضه کنند. خط داستانی بازی دارای محتوای کافی برای شناخت شخصیت‌ها و ماجرا و اهدافشان خواهد بود اما درکنار آن، محتوایی برای پشتیبانی پس از عرضه نیز وجود خواهد داشت.  آقای David Lee از استودیو «سونی بِند» طی مصاحبه‌‌ی وب‌سایت GamerBraves از برنامه‌های آینده این تیم برای پشتیبانی از Days Gone صحبت کرد.

 سایت یاد شده در این مصاحبه، سؤالی درباره وجود DLC می‌پرسد که به طور مثال داستان یکی از شخصیت‌های اصلی داستان بازی را بیش از پیش بسط دهد و «دیوید لی» در پاسخ چنین می‌گوید: فکر می‌کنم خط داستانی بازی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. ما DLC(های) معرفی نشده داریم اما فعلا نمی‌توانم چیزی درباره آن‌(ها) بگویم. وی سپس افزود: در داستان اصلی به اندازه‌ای به شخصیت‌ها و پس زمینه آن‌ها پرداخته خواهد شد تا شما به حضورشان اهمیت بدهید.[و نیازی به ادامه دادن آن در DLC نخواهد بود]

با توجه به صحبت‌های دیوید لی، تصور این که DLC ذکر شده محتوای داستانی تازه به همراه خواهد داشت و به عبارتی یک Expansion کامل خواهد بود و یا این که صرفاً تعدادی مرحله جدید به بازی می‌افزاید سخت است. پیش‌تر اعلام شد که برای به اتمام رساندن بازی به 30 ساعت زمان نیاز دارید. بازی Days Gone در تاریخ 26 آوریل به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.