اخبار بازی

مدت زمان گیم‌پلی بازی Days Gone مشخص شد

بازی Days Gone

بازی Days Gone از نظر عده کثیری جزء یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2019 به حساب می‌آید و در عین حال، تعداد زیادی از طرفداران کنسول شرکت سونی نسبت به آن دیدگاه مثبتی ندارند. در بیشتر مواقع، این عنوان با The Last of Us مورد مقایسه قرار می‌گیرد که حقیقتاً می‌توان این قضیه را به منزله یک تعریف و تمجید حسابی از Days Gone برداشت کرد! سال گذشته هنگامی که از آقای Chris Reese کارگردان بازی که در استودیو Bend مشغول فعالیت است، درباره طول بازی سؤال پرسیده شد، وی اظهار کرد: «درحال حاضر از مدت زمان بازی مطلع نیستیم چرا که هنوز کسی آن‌را به پایان نرسانده‌ است. [Days Gone] عنوانی بزرگ است و شما می‌توانید زمان زیادی را در دنیای آن صرف کنید، اما حدس می‌زنم برای به اتمام رساندن آن حدوداً به 30 ساعت نیاز دارید»

حال با گذشت چیزی نزدیک یک سال، تیم سازنده در مصاحبه‌ای با وب سایت GamesReactor به طور رسمی اعلام کرد برای به پایان رساندن اثر مذکور به 30 ساعت زمان نیاز دارید. همچنین بازی شامل چیزی حدود شش ساعت کاتسین در سرتاسر خط داستانی می‌شود، که در نوع خود مدت مناسبی به حساب می‌آید. بازی Days Gone در بیست و ششم آوریل 2019 مصادف با 6  اردیبهشت 1398 به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.