اخبار بازی

عنوان انحصاری پلی استیشن چهار «Days Gone» تاخیر خورد

عنوان «Days Gone» اولین بار در «E3 2016» در کنفرانس سونی معرفی شد؛ عنوانی که توسط «Bend Studio» به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن چهار در حال ساخت است.

اخیرا تاریخ انتشار این عنوان که در ماه فوریه بود تغییر کرده و این قطعا بهترین تصمیم است.

 width=

این عنوان پسا آخر الزمانی در مقطعی قرار بود در سال 2018 منتشر شود و بعد به 2019 موکول شد. اکنون با تاخیر چندان طولانی روبرو نیستیم. تاریخ انتشار جدید این عنوان 26 آوریل 2019 است. در کنار این‌که سازندگان می‌توانند تقریبا دو ماه وقت اضافی برای پلیش بیشتر این بازی به دست آورند، تاریخ انتشار قبلی Days Gone مصادف با انتشار عناوین «Anthem» و «Crackdown 3» و «Metro Exodus» بود که به همین دلیل  این تاخیر را می‌‌توان به سود این عنوان به حساب آورد و می‌تواند نقش موثری در موفقیت این عنوان و همچنین دیده شدن آن داشته باشد.

سونی اخیرا در  پستی این تغییر در تاریخ انتشار Days Gone اعلام کرده که در واقع شامل لاین-آپ سونی می‌شود؛ عنوان PlayStation VR استودیو «FromSoftware» یعنی «Déraciné» برای انتشار در تاریخ 6 نوامبر در نظر گرفته شده، همچنین دو عنوان «Concrete Genie» و «Everybody’s Golf VR» در بهار 2019 منتشر خواهند شد. در این پست اشاره‌ای به عنوان مورد انتظار «Dreams» ساخته استودیو «Media Molecule» نشده است.

منبع: Eurogamer

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن