اخبار بازی

David Yarnton پس از نزدیک به 20 سال فعالیت در نینتندو، آن را ترک کرد

David Yarnton مدیر عامل بخش مرکزی واحد انگلستانِ کمپانی Nintendo، پس از نزدیک به 20 سال فعالیت و همکاری مفید برای این کمپانی، با هدف اعمال تغییر و تحولاتی در زندگی شخصی و خارج از دنیای کار و Nintendo، برای مدتی از آن جدا شد.

 

وی نزدیک به 20 سال در واحدهای استرالیا و انگلستان این کمپانی مشغول به فعالیت بوده است. او ابتدا مدیر بخش فروش این کمپانی در استرالیا بود که پس از چند سال، سرانجام در سال 2003 برای کسب و کار به انگلستان رفت.

 

9 سال پیش، واحد انگلستان این کمپانی بزرگ از زمانی که David Yarnton به سِمَت مدیر عاملی آن منصوب گردید، در قسمت فروش DS و سپس کنسول Wii به دستاوردهای عظیمی رسید. همینطور کنسول Wii از هرجای دیگر دنیا، بیشتر در انگلستان فروش کرده است و بیشتر علاقمندان به آن در همین کشورند.

 

همچنین Nintendeo اروپا نیز در بیانیه ای صادر کرد: "ما بسیار پشیمانیم از این که David Yarnton مجبور است برای مدتی با هدفی که دارد، واحد انگلستان کمپانی را ترک کند."

 

Nintendo نیز امیدوار است وی بزودی به کار خود بازگردد و برای او در فرصت های زندگی اش، آرزوی موفقیت کرد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.