اخبار بازی

Dan Houser مشتاق ساخت نسخه‌ی جدیدی از Bully است

در حالی که عنوان GTA V در حال جابجا کردن رکوردهای صنعت بازی است، آقای Dan Houser از راکستار اعلام کرد که ممکن است نسخه‌ی جدیدی از سری Bully ساخته شود. اولین نسخه از این سری در سال 2006 منتشر شد که ماجراهای یک پسر دبیرستانی را دنبال می‌کرد و با این حال آقای Dan Houser از علاقه‌ی خود برای ساخت دنباله این نسخه سخن گفت و به این موضوع اشاره کرد که زمان ساخت را نمی‌دانم ولی مایل هستم بزودی نسخه‌ی جدیدی را بسازم.
زمانی که عنوان Bully انتشار یافت، المان‌های جدیدی را معرفی کرد که با بازخوردهای متفاوتی روبرو شد و با این حال فروش قابل قبولی داشت.
Polygon به تازگی با آقای Dan Houser در مورد ساخت نسخه‌ی جدید Bully مصاحبه کرده است که وی در پاسخ به این سؤال گفت: "من می‌دانم که چه می‌خواهم ولی امیدوار هستم که شما ندانید. کارهای بسیار زیادی وجود دارد که من می‌خواهم آن‌ها را کارگردانی کنم و این جالب است."
طرفداران سری Bully، پیش از آن پیشنهاد داده بودند زمانی که Jimmy Hopkins (شخصیت اصلی بازی Bully) بزرگ شد، وی به شخصیت اصلی سری GTA تبدیل شود اما Dan Houser اشتیاقی به این پیشنهاد نشان نداد.
وی در این مورد گفت: "من هرگز نمی‌خواهم او را به چنین درجه‌ای از یک شخصیت برسانم. در ابتدا من به یک نگاه نوجوانانه به او داشتم که وی چگونه از خانه‌ی پر مشغله‌ی خود دور شده است و به مدرسه می‌رود. او هرگز به سمت دزدی کردن اتوموبیل نخواهد رفت. او دانش آموزی است که در سن خود به مشکل بر خورده است و در دبیرستان، بازخوردهای متفاوتی را از خود نشان داده است. روح او ناخوشایند است ولی قلب بزرگی دارد. ممکن است برای شما، او همانند Niko (شخصیت اصلی Grand Theft Auto IV) باشد ولی Jimmy بیشتر از این که سرکش باشد، جلوی ناعدالتی مدرسه را می‌گیرد."
گفتنی است که در ماه July، نشانه‌هایی از سوی Take-Two مبنی بر ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری Bully منتشر شد.

آیا شما مایل هستید که دنباله‌ای برای Bully ساخته شود؟

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.