اخبار بازی

بروزرسانی بعدی بازی Cyberpunk 2077 با تاخیر عرضه خواهد شد

بازی Cyberpunk 2077 یکی از موردانتظارترین بازی‌های یک سال گذشته بود اما خریداران بازی در روز عرضه، شاهد مشکلات فراوانی بودند و به طرز بسیار بدی بر روی کنسول‌های نسل هشتمی اجرا میشد. به همین دلیل، استودیو CD Projekt Red با انتقادات فراوانی رو به رو شد و قول حل مشکلات را داد.

بازیCyberpunk 2077

بروزرسانی بعدی Cyberpunk 2077 قرار بود مشکلات زیادی را برطرف کند و اجرای بازی را بهبود بخشد. حالا صفحه رسمی بازی در توییتر اعلام کرده است که به دلیل حمله سایبری اخیر و حجم بالای این بروزرسانی به زمان بیشتری نیاز دارند:

در حالیکه ما میخواستیم بروزرسانی 1.2 برای Cyberpunk 2077 را در زمان معین‌شده عرضه کنیم اما حمله سایبری اخیر بر روی زیرساخت‌های IT استودیو و وسعت عظیم این بروزرسانی به این معنا است که به زمان بیشتری نیاز داریم.

هدف ما برای بروزرسانی 1.2 فراتر از بروزرسانی‌های قبلی است. ما در حال کار بر روی تعدادی بالایی از تعمیرها هستیم و هنوز کارهایی برای انجام‌دادن داریم. به همین دلایل، ما در حال حاضر قصد داریم تا آن را در نیمه دوم ماه مارچ عرضه کنیم.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سریز اکس/اس و PC در دسترس است و شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر نقد نسخه پلی استیشن 4 آن را در بازی سنتر بخوانید.

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.