اخبار بازی

فعالیت و عمق بیشتر در جهان بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

قرار است جهان بازی Cyberpunk 2077 به مانند هیچ کدام از عناوین دیگری که تاکنون در صنعت بازی مشاهده کردیم نباشد. در حالی که محیط و فضای آینده محور، امری جدید به حساب نمی‌آید اما از لحاظ تمرکز تمام و کمال روی سایبرپانک، موردی است که تاکنون بدین اندازه در سایر بازی‌ها مشاهده نکرده بودیم. با این حال به گفته استودیو CD Projekt RED، جهان این بازی به اندازه بازی The Witcher 3 بزرگ نبوده اما وسعت کوچک‌نر خود را با عمق و جزئیات بیشتر جبران می‌کند.

در گفتگو با وبسایت Gamesradar، ریچارد بوزیمووسکی (Richard Borzymowski) تهیه‌کننده استودیو مذکور تایید کرد که جهان بازی Cyberpunk 2077 اگرچه در نوع خود بزرگ محسوب می‌شود اما در مقایسه با نقشه نسخه سوم سری The Witcher کوچک‌تر بوده با این حال به مانند یک شهر واقعی سرشار از فعالیت است. بدین ترتیب در حالی که فضاهای خالی زیادی در The Witcher 3 وجود داشت ساخته جدید استودیو CD Projekt RED اینگونه نبوده و با اضافه کردن فعالیت‌های زیاد، عمق بیشتری برای جهان بازی ایجاد کرده است.

در بازی The Witcher 3 ما جهانی باز به همراه دره‌ها و جنگل‌ها را در اختیار داریم که بین شهرهای کوچک و بزرگ مانند Novigrad قرار گرفته‌اند. در بازی Cyberpunk 2077 شما به شهر Night City وارد می‌شوید که به واسطه فضای بازی، محیط آن کوچک‌تر است. این شهر، شخصیت و هویت خود را دارد و باید عمق بیشتری داشته باشد تا بتواند تاثیر قابل توجه نمایش یک شهر باورپذیر را ایجاد نماید.

بازی Cyberpunk 2077 برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4 و کامپیوترهای خانگی در حال توسعه بوده و قرار است در تاریخ 16 آپریل 2020 برابر با 28 فروردین 99 عرضه شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.