اخبار بازی

تعداد DLCهای Cyberpunk کمتر از The Witcher 3 نخواهد بود

در جلسه‌ای با سهام‌داران CD Projekt Red، مدیران این استودیو تایید کردند که Cyberpunk 2077 به اندازه‌ی بازی قبلی خود DLC خواهد داشت.بازی Cyberpunk 2077

این جلسه به صورت تماس تلفنی بین سران استودیو و سهامداران برگزار شد و توسط VGC ترجمه شده است. در میان این جلسه یکی از مدیران ارشد این استودیو ادعا کرده که در برخورد با انتشار DLC، سناریویی مانند The Witcher 3 را در نظر دارند. The Witcher 3 شانزده DLC کوچک دریافت کرد که دارای جزئیات مختلفی مانند لباس و مراحل جدید بود. همچنین این بازی دو بسته الحاقی بزرگ به نام‌های Heart of Stone و Blood and Wine دریافت کرد که بیش از سی ساعت گیم‌پلی به بازی اضافه کردند.

استودیو CD Projekt Red اخیرا اعلام کرد که هیچ تاخیری در عرضه Cyberpunk 2077 رخ نخواهد داد و در تاریخ 17 سپتامبر این بازی برای Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد. چندی پیش نیز این استودیو خبر از حضور این بازی در سیستم Smart Delivery کنسول Xbox Series X را داد که به این معناست اگر بازی را بر روی Xbox One بخرید میتوانید نسخه‌ی نسل بعدی Cyberpunk 2077 را به صورت رایگان دریافت کنید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.