اخبار بازی

اطلاعات تازه‌ای از عنوان «Cyberpunk 2077» منتشر شد

در جریان کنفرانس «مایکروسافت» در E3 2018، تریلری سینمایی از عنوان « Cyberpunk 2077 » پخش گردید و حال استودیو «CDPR»، اطلاعات تازه‌ای در مورد آن منتشر کرده است. در سال 2077 آمریکا به دنیایی کنترل شده، خطرناک و مملو از تکنولوژی‌های پیشرفته و بعضا کثیف تبدیل شده است. در بازی شما در نقش شخصیتی به نام «V» در شهر «Night City»، قرار خواهید گرفت، که می‌تواند هر کسی باشد. شما به صورت کاملی می‌توانید V را شخصی سازی کنید، از جنسیت و ظاهر گرفته تا پس زمینه داستانی، هر دو جنسیت مرد و زن در بازی به صورت کامل صداگذاری شده و از این لحاظ تجربه یکسانی را ارائه خواهند داد. بازی از کلاس بندی خاصی پیروی نمی‌کند ولی با پیشرفت در بازی و ارتقا مهارت‌ها در بخش‌های مختلف، کلاس مخصوص یا ترکیبی از چند کلاس برای هر بازیکن شکل خواهد گرفت.  سبک بازی نقش‌آفرینی با المان‌های شوتر بوده و زاویه دوربین به صورت اول شخص دنبال می‌شود که به گفته سازنده، نقش مهمی در حس کردن بهتر روایت داستان خواهد داشت. V به عنوان یک آدمکش، علاوت بر مهارت‌های اکشن، در زمینه صحبت با دیگران نیز تخصص خوبی داشت و این شما هستید که انتخاب می‌کنید او چگونه داستان خود را پیش می‌برد.

cyberpunk

سایبرپانک عنوانی جهان‌باز با 6 محیط بزرگ و چرخه شب و روز بوده، که در آن می‌توانید وارد صدها خانه و هزاران اتاق شوید و آزادانه به گشت و گذار بپردازید، همانند «The Witcher 3» جزییات در بازی بیداد کرده و در هر مکان می‌توانید شاهد جزییات فراوانی در بخش‌های مختلف باشید. رمز موفقیت در بازی استفاده از ابزارهای مناسب است، پوشیدن لباس مخصوص، استفاده از اتوموبیل‌های پر سرعت و تجهیز شدن به انوع اسلاح‌های غیر مجاز خواهد بود. داستان سایبرپانک، بر اساس یک تجربه تک‌نفره نگارش شده و شامل ده‌ها ساعت ماموریت داستانی، فعالیت‌های جانبی و مراحل فرعی خواهد بود که بالانس مناسبی بین روایت داستان و اکشن در آن برقرار شده است و هر کسی می‌تواند بنا بر سلیقه خود از آن لذت ببرد، به علاوه شیوه پیشرفت داستان به انتخاب‌های شما بستگی زیادی خواهد داشت. بخش اکشن به دو دسته مبارزه با سلاح گرم و سرد تقسیم می‌شود که سه دسته سلاح گرم مختلف برای این عنوان تدارک دیده شده است، از اسلحه‌های قدرتمند تا سلاح‌هایی که می‌تواند دشمنان را هک کند، بخشی از این سلاح‌ها هستند. به علاوه شما توانایی اسکن کردن دشمنان برای یافتن نقاط ضعف آن‌ها را خواهید داشت. اجزای مختلفی برای ارتقا بدن V در نظر گرفته شده که به کمک آن‌ها مبارزات سرد بازی نیز متفاوت دنبال خواهد شد.

cyberpunk

وسایل نقلیه مختلفی شامل انواع اتوموبیل و موتورسیکلت برای تردد در این دنیا در نظر گرفته شده و به نظر می‌آید که ماشین‌های پرنده نیز در بازی وجود خواهد داشت، هر چند هنوز حضور آن‌ها به صورت رسمی تایید نشده است. در هنگام استفاده از وسایل نقیه می‌توانید بین حالت اول شخص یا سوم شخص سوییچ کنید که در حال اول شخص، نمای داخلی اتومبیل را به صورت کامل مشاهده می‌کنید. مبارزات بازی سریع‌تر از «Deus Ex» و کندتر از «Borderlands» دنبال می‌شود و قابلیت حرکت سریع بر روی دیوار در بازی وجود دارد. تعادل مناسبی بین مراحل اصلی و فرعی وجود خواهد داشت، مراحل اصلی موجب ارتقا قدرت‌های V شده و مراحل فرعی برخی آیتم‌های خاص برای لباس یا بدن او را آزاد می‌کند که در حالت عادی امکان دسترسی به آن‌ها وجود نخواهد داشت. تاکنون تاریخ عرضه‌ای برای Cyberpunk 2077 اعلام نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.