اخبار بازی

تایید ساخت بخش چندنفره بازی Cyberpunk 2077 برای انتشار پس از عرضه بازی

بازی Cyberpunk 2077

استودیو CD Projekt Red به طور رسمی در دست ساخت بودن بخش چندنفره بازی Cyberpunk 2077 را برای انتشار پس از عرضه خود بازی مورد تایید قرار داد. در حالی که پیش از این سازندگان این اثر مورد انتظار، از احتمال وجود بخش چندنفره در آن صحبت می‌کردند اکنون عرضه این بخش پس از انتشار بازی در ماه آپریل 2020 به صورت رسمی مورد تایید قرار گرفت.

استودیو CD Projekt Red در حساب رسمی خود در توییتر نوشت:

تاکنون تنها چیزی که ما درباره قسمت چندنفره گفته بودیم بدین شرح بود که در مرحله تحقیق و توسعه قرار دارد. با توجه به اینکه به عرضه بازی خود در آپریل 2020 نزدیک می‌شویم مایل هستیم این موضوع را تایید کنیم که قسمت چندنفره در دست ساخت قرار دارد.

در انتهای این توییت نیز لینکی مرتبط به وبسایت استودیو سازنده ضمیمه شده که شامل موقعیت‌های شغلی مختلف اعم از طراحی شخصیت سه‌بعدی، کارگردان طراحی و طراح بازی برای قسمت چندنفره آن می‌شود. هم‌چنین تیم توسعه‌دهنده استودیو CD Projekt Red در ادامه نوشت:

برنامه ما هم‌اکنون بدین ترتیب است که بازی Cyberpunk 2077 را در ماه آپریل عرضه کنیم و سپس بسته‌های الحاقی رایگان و محتویات بخش تک‌نفره را منتشر کنیم. پس از آن شما را به قسمت چندنفره بازی دعوت خواهیم کرد.

بدین ترتیب تیم سازنده علاوه‌بر بخش چندنفره بازی Cyberpunk 2077 توسعه بسته‌های الحاقی رایگان را نیز برای بخش تک‌نفره محصول خود مورد تایید قرار داده است. در حالی که هیچ گونه بازه زمانی برای انتشار و در دسترس قرار گرفتن قسمت چندنفره بازی ارائه نشده اما در حال حاضر تایید توسعه آن هم مسلما خوشحالی طرفداران این بازی مورد انتظار را به دنبال خواهد داشت. اثری که در تاریخ 16 آپریل 2020 برابر با 28 فروردین 99 برای کنسول‌های Xbox One و PlayStation 4 و پلتفرم‌های کامیپوترهای خانگی و گوگل استیدیا عرضه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.