اخبار بازی

نقشه بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

بازی Cyberpunk 2077

نقشه بازی Cyberpunk 2077 و یا حداقل بخش بزرگی از آن پیش از این منتشر شده بود و برای اولین بار طرح‌بندی محیط Night City را به نمایش می‌گذاشت. اگرچه بدون دانستن مقیاس این نقشه نمی‌‌شد در رابطه با میزان بزرگی Night City و محیط پیرامون آن اظهارنظر کرد اما نقشه جدید لو رفته اطلاعاتی هر چند اندک را برای این اثر مورد انتظار در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

در زیر می‌توانید تصویر فاش شده از نقشه بازی Cyberpunk 2077 را که در وبسایت ردیت به اشتراک گذاشته شده است مشاهده کنید. حال آن که هم‌چنان به سختی می‌توان جزئیات بخصوصی را از این تصویر به دست آورد. به نظر می‌رسد محیط جزیره‌ای موجود در نقشه بیشتر تجاری باشد که توسط آسمان‌ خراش‌‌های شرکت‌های بزرگ هم اشغال شده است. به عبارت دیگر این ناحیه بخش غنی و خوب این شهر به شمار می‌رود که تمام ثروث در آن انباشته شده است.

در طرف مقابل می‌توان حدس زد بخش بالایی محیط مذکور به مناطق فقیر اختصاص داشته باشد جایی که اسکله‌ها هم در آن ناحیه دیده می‌شوند. هم‌چنین با توجه به عدم غلظت در بیشتر بخش‌های جنوب شرقی نقشه، به نظر می‌رسد این محیط به نوعی روستایی و یا منطقه‌ای متروکه باشد.

عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 که در مراحل پایانی ساخت خود به سر می‌رد در تاریخ 16 آپریل 2020 برابر با 28 فروردین 99 برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4 و کامپیوترهای خانگی و هم‌چنین گوگل استیدیا منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا